مجمع طراحان وب و گرافیک ایران

بخش کاربری

قالب وردپرس فروش فایل درس به درس

بلاگفروشگاهیقالبوردپرسووکامرس

امروزه فعالان فضای مجازی بفکر تولید محتوا و فروش از طریق فضای مجازی هستند و بارها مشاهده شده است که این دسته از افراد در فضای مجازی در جستجو  قالب های فروش فایل هستند تا سایت خود را راه اندازی کنند پیرو این مهم بعد از مدت ها تصمیم ما بر این شد تا سومین قالب تجاری خود را رو با موضوع ” فروش فایل ” که کاربران سایت مجمع طراحان ایرانی نیز درخواست داده بودند تحت عنوان ” قالب وردپرس درس به درس” طراحی و بصورت اختصاصی در مارکت سایت مجمع طراحان عرضه کنیم .

 

 

هیچ پروژه ای در ابتدا  ۱۰۰% کامل نمی باشد ، لطفا انتقادات و پیشنهادات همچنین نواقص این قالب را در بخش نظرات این محصول با ما در میان بگذارید.

 

ویژگی های قالب درس به درس : - پشتیبانی از افزونه فروش فایل EDD . - کاملا ریسپانسیو و بهینه . - دارای گرافیکی زیبا. - دارای دو بخش نوشته ها و محصولات در صفحه اصلی. - دارای بخش جستجو در صفحه اصلی. -  پانوشت داینامیک با قابلیت افزودن ابزارک ها در فوتر از قسمت ابزارک ها » ابزارک های فوتر - منوی آبشاری کاملا داینامیک قابل انتشار در چند سطح - بخش دانلود در صفحه تک محصول بصورت اختصاصی - سایدبار داخلی کاملا داینامیک و پشتیبانی شده توسط ابزارک ها - بخش دکمه های موضوعات در صفحه اصلی - سه ابزارک در پانوشت قالب. - تمامی نوشته ها و محصولات دارای دکمه نمایش سریع متن می باشند. - دارای منو ریسپانسیو شکیل . - سازگار با وردپرس ۴٫۶٫۱  
این بخش در حال بروز رسانی است
این بخش بعد از خرید در دسترسی شما قرار میگیرد

دیدگاه هایی که برای این مطلب ارسال شده

  1. ﻧﻮﯾﺴﻨﺪﻩ ﺩﯾﺪﮔﺎﻩ: سعید دی ۱۷, ۱۳۹۵

    دمو کار نمی کنه ؟

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید