مجمع طراحان وب و گرافیک ایران

بخش کاربری

فونت فارسی دیما شکسته نستعلیق ۲

آیکن

  • قیمت : رایگان
  • رزولوشن :
    300
  • مدل :
    RGB
  • فرمت :
    tif

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان گرامی ، با توجه به استقبال زیاد دوستان و هنرمندان از فونت شکسته نستعلیق دیما ، تصمیم گرفتیم نسخه ۲ که نسخه تکمیلی فونت قبلی می باشد را منتشر کنیم در این فونت تعداد ترکیب ها بیشتر شده و فونت به خط شکسته نستعلیق نزدیک تر شده است. با توجه به محدودیت های فونت ما متاسفانه یه سری از کاراکترهای شکسته را نمی توانیم به فونت اضافه کنیم.

شما میتوانید این فونت را بهمراه نسخه های قبلی استفاده کنید ، این نسخه به عنوان نسخه تکمیلی فونت قبلی است و بر روی فونت قبلی بازنویسی نمی شود.

در زیر می توانید تفاوت ۲ نسخه را در یک بیت شعر فارسی ببینید.

 

دوستان اگر حمایت مالی کنند ان شالله نسخه ۳ نیز منتشر خواهد شد.

 

قوانین و مقررات استفاده

قلم دیما شکسته نستعلیق ۲ یک قلم باز متن با مالکیت معنوی و تجاری گروه نرم افزاری دیما می باشد ، تمامی حقوق این قلم برای گروه نرم افزاری دیما محفوظ است ، استفاده از این قلم به شرط رعایت قوانین رایگان است ، لطفا این قلم را به دوستان خود معرفی کنید تا همه بتوانند از این قلم رایگان استفاده کنند ، فروش این قلم به هر شکل و صورت غیر قانونی است و امری خلاف اخلاق و اعتقادات انسانی است.
حق تکثیر این قلم برای همه آزاد است و استفاده از این قلم در هر نرم افزار مجاز است ، فقط برای حمایت از ما و توسعه این قلم نام ما را در نرم افزار ذکر کنید تا ما نیز برای تولید نسخه های بعدی قلم دلگرم باشیم.

روح الله بلوردی(طراح وب و گرافیست ، دانشجوی رشته گرافیک ، دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس)

طراح قلم فارسی :دیما شکسته نستعلیق ۲روح الله بلوردی طراحی است که از سال ۱۳۹۴ و با تحصیل در رشته گرافیک به طراحی فونت های فارسی علاقه مند شده است ، او تا کنون توانسته بیش از ۲۵ فونت فارسی را بصورت اختصاصی و برای زبان فارسی و سه فونت به زبان لاتین انگلیسی را طراحی کند.

این بخش در حال بروز رسانی است

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید