مجمع طراحان وب و گرافیک ایران

بخش کاربری

سومین اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی

Unsplashed background img 1
با سومین اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی در خدمت شما خواهیم بود

درباره اجلاس وب فارسی

با ورود فن‌آوری اینترنت در ایران از سال ۱۳۷۲ (۱۹۹۳ میلادی) تا کنون شاهد پیشرفت‌های خارق‌العاده‌ای در این زمینه بوده‌ایم. به گونه‌ای که بسیاری از افراد نمی‌توانند بپذیرند که تنها نزدیک به ۲۵ سال از ورود اینترنت به ایران می‌گذرد. این فن‌آوری جوان در ایران با بهره‌گیری از فکر جوان جوانان ایران روز به روز قدم به پیشرفت گذاشت و به مرور زمان وبسایت‌ها و کسب و کارهای اینترنتی متعددی در ایران آغاز به کار کردند.

در ابتدا اینترنت تنها برای بررسی ایمیل استفاده می‌شد اما بعد از گذشت دو سال اولین وبسایت فارسی راه‌اندازی می‌شود و سپس اولین روزنامه ایرانی وارد محیط اینترنت می‌شود. بعد از آن و با ورود وبلاگ‌ها به عرصه وب در ایران، فصلی تازه از اینترنت در این کشور گشوده شده و کم کم عنوانی به نام «وب فارسی» پدید می‌آید.

اکنون و طبق آخرین آمار در سال ۲۰۱۷ چیزی در حدود ۳ میلیارد و ۸۸۰ میلیون کاربر جمعیت اینترنتی جهان را تشکیل می‌دهند؛ به این معنی که تقریبا از هر ۲ فرد در این کره خاکی ۱ نفر به اینترنت دسترسی دارد. این رقم در کشور ما برابر با ۵۶ میلیون نفر است. در واقع می‌توان گفت ۷۰ % جمیعیت ایران به اینترنت دسترسی دارد که این مطلب نشان دهنده اهمیت فعالیت مدیران وب در ایران و همچنین اهمیت محیط وب فارسی است.

حال با تمام این تفاسیر بیشترین سهم در پیشرفت وب فارسی را مدیران وبسایت‌ها و کسب و کارهای اینترنتی ایفا می‌کنند؛ مدیرانی که بیش از نگاه به جنبه اقتصادی به جوانب دیگر نیز نگاهی دارند و با تمامی مشکلات همچنان با قدرت به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

بسیار خرسندیم که به اطلاع شما برسانیم اجلاس توسعه‌دهندگان وب فارسی سالانه با استقبال سازمان‌ها، نهادهای دولتی و بخش خصوصی و با هدف نزدیکی هرچه بیشتر این دو کفه قدرت برگزار میگردد.

اجلاس وب فارسی، به همت کانون توسعه‌دهندگان فضای مجازی و با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات برگزار می‌شود.

سومین اجلاس توسعه‌‌دهندگان وب فارسی بهمن ماه سالجاری با دعوت و حضور همزمان دو بخش دولتی و خصوصی ادامه مسیر خواهد داد و بنا داریم همچون گذشته این دو اقلیم دور افتاده از یکدیگر را کمی نزدیک‌تر کنیم تا زمینه را برای گام‌های بعدی توسط «کانون توسعه‌دهندگان فضای مجازی» و سایر دوستان هم‌نظر مهیا سازیم.

امیدواریم شما فعالان سایبری و توسعه‌دهندگان وب فارسی که الحق از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین افراد این جامعه هستید، ما را در این مسیر یاری نموده و با حضور خود در این اجلاس به ما در رسیدن به این هدف مهم کمک کنید

آنچه ارائه خواهد شد
محورها و مباحث اصلی

طراحی و توسعه
که شامل برنامه نویسی و طراحی رابط و تجربه کاربری میشود
امنیت سایبری
یک از محورهای اصلی اجلاس که به آن پرداخته میشود
کارآفرینی
بررسی کسب و کارهای اینترنتی و فناوری های دیگر پیدا کنید و بررسی کنید

سخنرانان و ارائه دهندگان

در اجلاس وب فارسی تلاش میگردد با حضور افراد سرشناس، متخصصین و نخبگان در بخش خصوصی و مدیران تصمیم گیر در بخش دولتی سخنرانی و پانل‌هایی در جهت انتقال تجربیات و دانش افراد فعال در حوزه وب فارسی و فضای سایبری ایران گنجانده شود که مطمئناً لازمه فضای فعلی اکوسیستم سایبری ایران میباشد.

ما برای دیدن شما لحظه شماری خواهیم کرد

شما می توانید امکانات و خدمات توسعه دهندگان فارسی را با ارائه بلیط به دوستان خود و استفاده از تجارب متخصصان خود از طریق حضور در جلسه، و یک برنامه برای این منظور می توانید استفاده کنید. ما را انتخاب کنید و آن را بخرید


مکان برگزاری
تهران , خیابان شریعتی , بالاتر از چهارراه قصر، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعاتزمان برگزاری

زمان برگزاری
۵ بهمن ماه ۱۳۹۶


 


 
کد تخفیف ویژه کارابران مجمع طراحان و توسعه دهندگان وب و گرافیک ایران : Dwgir

 

خرید بلیط اجلاس