مجمع طراحان وب و گرافیک ایران

بخش کاربری

افزودن محصول به لیست علاقه مندی ها در ووکامرس

افزونهوردپرس

افزودن محصول به لیست علاقه مندی ها در ووکامرس

بدون تبلیغات در پنل مدیریت افزونه + کاملا فارسی سازی شده + نسخه حرفه ای و اورجینال

افزودن محصول به لیست علاقه مندی ها با افزونه  YITH WooCommerce Wishlist premium

با سلام و عرض ادب خدمت شما کاربران گرامی،در برخی از موارد مشتری با محصولاتی برخورد می کند که در حال حاضر توان و یا موقعیت لازم را برای خرید ندارد و قصد دارد پس از مدتی آن را خریداری کند در خود ووکامرس به صورت پیشفرض این امکان وجود ندارد تا مشتری این عمل را برای خود در لیست علاقه مندی اضافه و بعدا به امر خرید به فروشگاه شما مراجعه و خرید خود را تکمیل کند،وجود چنین امکانی به خصوص برای مشتریان ثابت قدم و همیشگی امر ضروری است.

افزودن محصول به لیست علاقه مندی ها در ووکامرس نسخه فارسی

شاید شما هم با چنین امکانی در سایت و فروشگاه های اینترنتی روبرو شده باشید.در این حالت یک لیست علاقه مندی در اختیار مشتریان قرار می دهند تا محصول مورد نظر خود را در این لیست قرار دهند این کار برای مدیران سایت و فروشگاه نیز تاثیر بسزایی دارد برای مثال مدیران خواهند فهمید که چه محصولی دارای مشتری و علاقمندان زیادی است با این کار روی آن محصول به صورت هدفمند کار خواهد کرد و در نهایت منجر به فروش بیشتر خواهد شد.

افزونه YITH WooCommerce Wishlist premium نسخه کاملا فارسی سازی شده

با استفاده از این افزونه قدرتمند ایجاد لیست علاقه مندی قادر هستید یک برگه با شورت کد مخصوص این امر را در فروشگاه ووکامرس خود راه اندازی کنید و آن را در دسترس مشتریان خود قرار دهید. لازم به ذکر است این افزونه ی حرفه ای به صورت فارسی سازی شده است و کار شما را راحت تر خواهد کرد.

تصویری از محیط افزونه افزودن محصول به لیست علاقه مندی ها در ووکامرس

دوستان توجه داشته باشند که نسخه رایگان این افزونه در مخزن وردپرس قابل دانلود می باشد

این بخش در حال بروز رسانی است
این بخش بعد از خرید در دسترسی شما قرار میگیرد

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید