مجمع طراحان وب و گرافیک ایران

بخش کاربری

افزونه چند فروشندگی EDD

افزونهفروش فایلوردپرس

افزونه چند فروشندگی  Frontend Submissions Vendor EDD

افزونه ی Frontend Submissions Vendor یکی از پلاگین های جانبی EDD میباشد که کسب و کار شما را متحول خواهد کرد! توسط این افزونه میتوانید قابلیت چند فروشندگی را به ایزی دیجیتال دانلودز اضافه کنید!

در واقع شما میتوانید یک سایت فروش فایل تاسیس کنید که کاربران دیگر فایل های خود را در آن برای فروش قرار میدهند و شما کمیسیون این فروش را دریافت میکنید.

دقیقاً کاری که افزونه ی دکان انجام میدهد!

Dokan یک افزونه برای چند فروشندگی جهت تمامی اجناس حقیقی و مجازی میباشد ولی  EDD Fes Vendor جهت دانلود فایل بهینه شده است و این امر برای سایت های فروش فایل یا خدمات بسیار مهم میباشد.

اما چه چیزی این افزونه را از رقبای کمی که دارد متمایز میکند؟

شخصی سازی،هسته ی دانلود فایل،شخصی سازی!

شاید فکر کنید کلمه ی شخصی سازی به اشتباه دوبار تایپ شده! ولی اشتباهی در کار نبوده.این افزونه آنقدر گزینه های متنوعی جهت ویرایش صفحه ی عضویت فروشنده،پروفایل فروشنده،نحوه ی چینش محصولات و هر آنچه که به ذهن شما برسد یا نرسد ،در اختیارتان قرار میدهد که از هرگونه ویرایش دستی آسوده باشید

اما اجازه بدهید از کلیات بگذریم و کمی به جزئیات برسیم!

زمانی که افزونه رابط ظاهری فروشندگان را نصب کنید یک گزینه به نام رابط ظاهری به منوهای وردپرس و یک تب به نام FES در قسمت پیکربندی افزونه EDD اضافه میشود.

داشبورد اختصاصی فروشندگان :

هر فروشنده ی شما همانند یک ادمین، داشبور مدیریت محصولات و نظارت بر آمارهای مختلف میزان فروش دارد.همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید یک فروشنده دارای منوهای زیر میباشد :

داشبورد اصلی/ محصولات خود / اضافه کردن محصول / سفارش ها / پروفایل / خروج از اکانت

کمیسیون فروشندگانی که محصولاتشان را در فروشگاه شما بفروش می رسانند باید پرداخت شود،بدین منظور افزونه ی جانبی دیگر EDD یعنی Commissions نقش کلیدی بازی میکند.

همانطور که انتظار می رود پلاگین EDD Fes Vendor بصورت کامل با افزونه کمیسون EDD هماهنگ میباشد و زمانی که آن را فعال نمایید در داشبورد فروشنده همانند عکس یه گزینه برای کمیسون های پرداختی اضافه میشود

مدیریت محصولات و فروشندگان

هر فروشگاه موفقی باید از کیفیت محصول هایی که توسط فروشنده ها قرار داده میشود اطمینان حاصل کند،در غیر این صورت محکوم به شکست است.

افزونه Frontend Submissions امکان بررسی،نظارت و مدیریت بر فروشندگان و محصول هایی که در آن ها ارائه میشود را دارد.این سیستم بسیار کامل و جامع میباشد یعنی شما میتوانید هر محصولی که قرار است توسط فروشنده ای ارائه شود را قبل از ارسال در سایت بررسی کرده و در صورتی که با معیارهای شما سازگار بود ، آن را تایید نمایید.

اطلاع رسانی توسط ایمیل

سیستم اطلاع رسانی EDD Fes Vendor بسیار کامل میباشد.برای هرکدام از این موارد زیر ، میتوانید یک ایمیل مجزا به سلیقه ی خود طراحی نمایید :

 • محصولی ثبت یا آپدیت شود
 • ثبت نام یک فروشنده جدید
 • کمیسیونی بدست آید
 • و بسیاری موارد دیگر

ساخت فرم ها با Drap و Drag

اگر با افزونه ی Gravity Forms کار کرده باشید حتماً این قسمت برای شما آشناست.زمانی که در مورد شخصی سازی صحبت کردیم منظور ما همین قسمت بود.

شما میتوانید براحتی قسمت هایی نظیر فرم ثبت نام فروشندگان،فرم ثبت یک محصول،پروفایل(ناحیه کاربری) را ویرایش کرده و همچنین امکان اضافه کردن موارد دیگر هم به این فرم ها خواهید داشت.

مثلاً در قسمت ثبت محصول میتوانید امکان انتخاب دسته بندی هم به فروشندگان بدهید یا ده ها قابلیت دیگر که بعد از دریافت این افزونه مشاهده خواهید کرد

مدیریت محصولات و فروشندگان هر فروشگاه موفقی باید از کیفیت محصول هایی که توسط فروشنده ها قرار داده میشود اطمینان حاصل کند،در غیر این صورت محکوم به شکست است. افزونه Frontend Submissions امکان بررسی،نظارت و مدیریت بر فروشندگان و محصول هایی که در آن ها ارائه میشود را دارد.این سیستم بسیار کامل و جامع میباشد یعنی شما میتوانید هر محصولی که قرار است توسط فروشنده ای ارائه شود را قبل از ارسال در سایت بررسی کرده و در صورتی که با معیارهای شما سازگار بود ، آن را تایید نمایید. اطلاع رسانی توسط ایمیل سیستم اطلاع رسانی EDD Fes Vendor بسیار کامل میباشد.برای هرکدام از این موارد زیر ، میتوانید یک ایمیل مجزا به سلیقه ی خود طراحی نمایید :
 • محصولی ثبت یا آپدیت شود
 • ثبت نام یک فروشنده جدید
 • کمیسیونی بدست آید
 • و بسیاری موارد دیگر
ساخت فرم ها با Drap و Drag اگر با افزونه ی Gravity Forms کار کرده باشید حتماً این قسمت برای شما آشناست.زمانی که در مورد شخصی سازی صحبت کردیم منظور ما همین قسمت بود. شما میتوانید براحتی قسمت هایی نظیر فرم ثبت نام فروشندگان،فرم ثبت یک محصول،پروفایل(ناحیه کاربری) را ویرایش کرده و همچنین امکان اضافه کردن موارد دیگر هم به این فرم ها خواهید داشت. مثلاً در قسمت ثبت محصول میتوانید امکان انتخاب دسته بندی هم به فروشندگان بدهید یا ده ها قابلیت دیگر که بعد از دریافت این افزونه مشاهده خواهید کرد
این بخش در حال بروز رسانی است
این بخش بعد از خرید در دسترسی شما قرار میگیرد

دیدگاه هایی که برای این مطلب ارسال شده

 1. ﻧﻮﯾﺴﻨﺪﻩ ﺩﯾﺪﮔﺎﻩ: mostafa تیر ۵, ۱۳۹۶

  با سلام
  من اگه این افزونه رو خریداری کنم صفحه کاربری مثل عکس توضیحات میشه.

  • ﻧﻮﯾﺴﻨﺪﻩ ﺩﯾﺪﮔﺎﻩ: حسین موسوی تیر ۶, ۱۳۹۶

   سلام خیر قربان این عکس توی قالب Kiwi هست که اون ها قالب رو تغییر دادند و اینطوری شده ولی پنلی شبیه به این پنل دریافت خواهید کرد

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید